هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

جدید

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T

به علت نوسان بازار برای اطلاع از قیمت دقیق تر با شماره 02166478035_02166478499 تماس بگیرید

0 تومان بدون مالیات

در انبار موجود نیست

ماژول یک قطعه سخت افزاری می باشد که کاربرد های متعددی دارد و با توجه به نیاز خود می توانید دستگاه خود را توسط ماژول ارتقا دهید. این مدل از ماژول سیسکو یک ماژول فیبر نوری است که با سوئیچ هایی که دارای پورت Uplink هستند، سازگاری دارد. SFP ماژول مدل های مختلفی دارد و برای اکثر سوئیچ های سیسکو مناسب می باشد. شما می توانید به راحتی این قطعه سخت افزاری را به سوئیچ های خود متصل کنید و با توجه به نوع پورت و هزینه، ماژول خود را انتخاب کنید و پهنای باند انتقال شبکه را ارتقا دهید. ابعاد این محصول برابر با 8.5*13.4*56.5 میلیمتر و وزنی برابر 75 گرم است که در بازار تجهیزات شبکه عرضه شده است.

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T

تبادل اطلاعات در ماژول SFP سیسکو GLC-T :

کانکتور این ماژول ها متفاوت می باشد، این مدل، از کانکتور LC استفاده می کند و فیبری از نوع SFP ,mini-GBIC برای آن استفاده شده است که می تواند داده ها را با سرعت Ethernet 1000Base-T منتقل کند. از این ماژول فیبر نوری می توانید در شبکه هایی استفاده کنید که از پروتکل های CE, FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, EN55022, VCCI Class A ITE, EN55024 استفاده می کنند. این قطعه سخت افزاری از یک پردازنده با کیفیت Cisco استفاده می کند که در پردازش دیتاها سرعت بالایی دارد و باعث ترافیک کمتر در شبکه می شود و همانطور که می دانید پردازنده نقش مهمی در سرعت پردازش دارد و زمانی که از یک پردازنده خوب استفاده شود، شبکه دچار ترافیک کمتری خواهد شد. کابل هایی که از نوع Cat 6/Cat 6a می باشند را می توانید برای این ماژول ها استفاده کنید.

Cisco GLC-T SFP Module

عملکرد ماژول فیبر نوری Cisco GLC-T :

نوع انتقال اطلاعات در ماژول سیسکو متفاوت می باشد و می توانید به حالت های MultiMode و SingleMode آن را تنظیم کنید. در حالت SingleMode این قطعه تا فاصله 10 متر را پشتیبانی می کند و حالت MultiMode فقط تا فاصله 550 متر را ساپورت می کند. از دیگر ویژگی های ماژول فیبر نوری Cisco مدل GLC-T که یک ماژول SFP می باشد، می توان به امکان Hot Plug، سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T، با فرستنده و گیرنده 10G در فیبرنوری تا 100 متر طول لینک اشاره نمود.